Baza placówek edukacyjnych i praktyczne informacje dla rodziców
Klub dziecięcy 19 miejsc

Klub Dziecięcy nr 1

al. Wojska Polskiego 21, 59-600 Lwówek Śląski · adres rejestrowy

Znane także jako: Klub dziecięcy Lwówek Śląski, Klub Dziecięcy nr 1 Lwówek Śląski, Klub Dziecięcy nr 1 w Lwówku Śląskim

Kameralna opieka dla 19 dzieci

Klub Dziecięcy nr 1 to placówka opieki nad dziećmi działająca w Lwówku Śląskim. Przygotowano w niej 19 miejsc, a liczba zapisanych dzieci również wynosi 19. Jest to więc niewielki klub, którego podmiotem prowadzącym jest Gmina i Miasto Lwówek Śląski.

Placówka mieści się przy al. Wojska Polskiego 21. Lokalizacja w mieście może być istotna dla rodziców poszukujących klubu dziecięcego w Lwówku Śląskim i chcących porównać codzienny dojazd z kosztami opieki.

Opłaty i wyżywienie

Stałe i dodatkowe koszty przedstawiają się następująco:

  • Opłata miesięczna: 350,00 zł
  • Wyżywienie: 8,00 zł dziennie
  • Opłata za godzinę przekroczenia: 10,00 zł
  • Zniżka dla rodzeństwa uczęszczającego do instytucji: 50%

Koszt wyżywienia jest naliczany dziennie, dlatego nie należy łączyć go z opłatą miesięczną w jedną stałą kwotę. Nie określono liczby ani rodzaju podawanych posiłków.

Lokalizacja i kontakt

Klub Dziecięcy nr 1 znajduje się w województwie dolnośląskim, na terenie powiatu lwóweckiego. Z placówką można skontaktować się telefonicznie lub e-mailowo.

  • Adres: al. Wojska Polskiego 21, 59-600 Lwówek Śląski
  • Telefon: 75 647 77 24
  • E-mail: przedszkole.nr1@poczta.onet.pl
  • Strona internetowa: www.przedszkola-lwowekslaski.pl

Wielkość placówki i podmiot prowadzący

Klub dysponuje 19 miejscami i opiekuje się 19 zapisanymi dziećmi. Taka skala działania pozwala rodzicom od razu ocenić wielkość placówki podczas porównywania jej z innymi klubami dziecięcymi w Lwówku Śląskim i okolicy.

Za prowadzenie Klubu Dziecięcego nr 1 odpowiada Gmina i Miasto Lwówek Śląski. Informacje dotyczące przyjmowania dzieci, dostępności miejsc oraz zasad naliczania zniżki dla rodzeństwa można uzyskać bezpośrednio pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail.

💰 Miejsca i opłaty

Liczba miejsc 19
Dzieci zapisanych 19
Opłata miesięczna 350,00 zł
Wyżywienie (dziennie) 8,00 zł

ℹ️ Dodatkowe informacje

Godziny otwarcia
Dostosowanie dla niepełnosprawnych Tak
Zniżki • Rodzeństwo uczęszczające do instytucji: 50.0%

🏢 Podmiot prowadzący

Nazwa Gmina i Miasto Lwówek Śląski
NIP 6161003030
REGON 230821670

Lokalizacja

Mapa: OpenFreeMap / al. Wojska Polskiego 21, 59-600 Lwówek Śląski. Pokaż adres na OpenStreetMap →

Najczęściej zadawane pytania — Klub Dziecięcy nr 1

Gdzie znajduje się Klub Dziecięcy nr 1 w Lwówku Śląskim?
Placówka mieści się przy al. Wojska Polskiego 21, 59-600 Lwówek Śląski.
Ile miejsc ma Klub Dziecięcy nr 1?
Klub dysponuje 19 miejscami. Liczba zapisanych dzieci również wynosi 19.
Ile wynosi miesięczna opłata za Klub Dziecięcy nr 1?
Opłata miesięczna wynosi 350,00 zł, a opłata za godzinę przekroczenia — 10,00 zł.
Ile kosztuje wyżywienie w Klubie Dziecięcym nr 1?
Opłata za wyżywienie wynosi 8,00 zł dziennie.
Czy Klub Dziecięcy nr 1 oferuje zniżkę dla rodzeństwa?
Tak. Zniżka dla rodzeństwa uczęszczającego do instytucji wynosi 50%.
Kto prowadzi Klub Dziecięcy nr 1 w Lwówku Śląskim?
Podmiotem prowadzącym jest Gmina i Miasto Lwówek Śląski.
Jak skontaktować się z Klubem Dziecięcym nr 1?
Kontakt jest możliwy pod numerem 75 647 77 24 lub adresem przedszkole.nr1@poczta.onet.pl.
Głos rodziców

Opinie rodziców — Klub Dziecięcy nr 1

Ta placówka nie ma jeszcze opinii. Podziel się swoją — pomożesz innym rodzicom.

Dodaj opinię

Po wysłaniu potwierdź adres e-mail. Dopiero wtedy opinia trafi do moderacji.