Klub Szczęśliwego Malucha
Znane także jako: Klub dziecięcy Brzozowiec, wieś, Klub Szczęśliwego Malucha Brzozowiec, wieś, Klub Szczęśliwego Malucha w Brzozowcu
Opieka dla dzieci od 1. do 3. roku życia
Klub Szczęśliwego Malucha to niepubliczny klub dziecięcy w Brzozowcu, w gminie Błaszki i powiecie sieradzkim. Placówka działa od 9 listopada 2020 roku i przyjmuje dzieci od 1. do 3. roku życia. Organem prowadzącym jest BEST LIFE Wioletta Przybylska.
Klub dysponuje 30 miejscami, a zapisanych jest 29 dzieci. W 2023 roku utworzono 13 dodatkowych miejsc przy wsparciu Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego i programu Maluch Plus 2022–2029.
Lokalizacja i kontakt
Klub Szczęśliwego Malucha mieści się pod numerem 50 w Brzozowcu, niedaleko Błaszek. Z placówką można skontaktować się telefonicznie lub mailowo.
- Adres: Brzozowiec 50, 98-235 Błaszki
- Telefon: 607 590 505
- E-mail: wiolkaprzy@gmail.com
- WWW: www.klubszczesliwegomalucha.pl
Godziny opieki
Klub pracuje od poniedziałku do piątku. Informacje dotyczące godziny rozpoczęcia opieki występują w trzech wariantach, natomiast godzina zakończenia pracy jest taka sama.
- Poniedziałek–piątek: 6:30–16:30
- Pozostałe publikowane warianty: 6:45–16:30 lub 7:00–16:30
Rodzice planujący przyprowadzanie dziecka przed godziną 7:00 powinni ustalić obowiązującą godzinę bezpośrednio z klubem.
Opłaty i wyżywienie
Miesięczna opłata jest określona na 1 900,00 zł. Jednocześnie cennik klubu prezentuje abonament od 1 050 zł do 1 550 zł i informuje o możliwości jego obniżenia dzięki dofinansowaniom z ZUS oraz FERS. Różnią się także podawane dzienne koszty wyżywienia.
- Opłata miesięczna: 1 900,00 zł
- Abonament prezentowany w cenniku: od 1 050 zł do 1 550 zł miesięcznie
- Opieka godzinowa: 30 zł za godzinę, zależnie od dostępności miejsca
- Wpisowe: 400 zł na rok dla nowego dziecka
- Wpisowe przy kontynuacji: 350 zł na kolejny rok
- Wyżywienie: 19,00 zł dziennie; cennik klubu podaje również stawkę 17 zł za dzień obecności
- Zniżka dla rodzeństwa: 10%, gdy rodzeństwo uczęszcza do placówki
Wyżywienie zapewnia catering dziecięcy uwzględniający preferencje żywieniowe dzieci. Wpisowe obejmuje między innymi śliniaki, pościel do leżakowania, materiały plastyczne, upominek urodzinowy, wstępną ocenę rozwoju dziecka oraz fotorelacje z zajęć i zabaw.
Zajęcia i przestrzeń dla dzieci
Program jest dostosowywany do potrzeb i możliwości dzieci. Codzienną opiekę uzupełniają zajęcia ruchowe, muzyczne, plastyczne i sensoryczne, nauka poprzez zabawę, czytanie bajek oraz aktywności rozwijające małą i dużą motorykę.
Dzieci korzystają z wyposażonej sali zabaw, szatni oraz łazienki dostosowanej do potrzeb najmłodszych. Z tarasu można przejść bezpośrednio do miejsca zabaw na świeżym powietrzu, a następnie do ogrodu sensorycznego z roślinami i trawami o zróżnicowanych zapachach oraz fakturach.
Język obcy i wsparcie specjalistyczne
- Język angielski: raz w tygodniu przez 30 minut, metodą Musical Babies
Dzieci są objęte opieką logopedyczną, a rodzice mogą skorzystać także z dodatkowych spotkań indywidualnych.
- Neurologopeda: Anna Chorąziak
- Wstępna ocena rozwoju: obejmuje między innymi umiejętności logopedyczne i wskazówki do pracy w domu
- Indywidualne zajęcia logopedyczne: dodatkowo płatne, z ceną ustalaną ze specjalistą
- Smyko-Multisensoryka®: dodatkowo płatne zajęcia dla chętnych, organizowane dwa razy w miesiącu
Kadra i grupy
Aneta Doruch, magister pedagogiki i koordynatorka klubu, prowadzi grupę „Biedronki”. Martyna Porada jest opiekunką grupy „Słoneczka”. W klubie pracują również wykwalifikowane opiekunki Ewa Pipia i Karolina Muszalska. Właścicielka Wioletta Przybylska jest wykwalifikowaną opiekunką dziecięcą oraz trenerką I stopnia Smyko-Multisensoryki®.
Rekrutacja i dokumenty
Trwa nabór dzieci. Rodzice mogą skorzystać z karty zgłoszenia, a przed podpisaniem umowy zapoznać się z regulaminem, statutem, wzorem umowy i informacją dotyczącą ochrony danych osobowych. Zapisy oraz szczegóły dotyczące dostępności miejsca można ustalić pod numerem 607 590 505.
💰 Miejsca i opłaty
ℹ️ Dodatkowe informacje
🏢 Podmiot prowadzący
Aktualności
Trwa nabór do Klubu Szczęśliwego Malucha. Placówka przyjmuje dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Informacje o dostępnych miejscach i zapisach można uzyskać pod numerem 607 590 505.
Lokalizacja
Mapa: OpenFreeMap / 50, 98-235 Brzozowiec, wieś. Pokaż adres na OpenStreetMap →
Najczęściej zadawane pytania — Klub Szczęśliwego Malucha
Gdzie znajduje się Klub Szczęśliwego Malucha?
Ile miejsc ma Klub Szczęśliwego Malucha w Brzozowcu?
W jakim wieku dzieci przyjmuje klub?
Czy Klub Szczęśliwego Malucha jest placówką publiczną?
Czy dzieci mają zajęcia z języka angielskiego?
Czy klub zapewnia wsparcie logopedy?
Czy trwa rekrutacja do Klubu Szczęśliwego Malucha?
Jakie zaplecze zewnętrzne ma klub?
Opinie rodziców — Klub Szczęśliwego Malucha
Ta placówka nie ma jeszcze opinii. Podziel się swoją — pomożesz innym rodzicom.
Dodaj opinię
Po wysłaniu potwierdź adres e-mail. Dopiero wtedy opinia trafi do moderacji.