MOJA ŻYRAFA
Znane także jako: Klub dziecięcy Suchy Dwór, wieś, MOJA ŻYRAFA Suchy Dwór, wieś, MOJA ŻYRAFA w Suchym Dworze
Kameralny klub dziecięcy w Suchym Dworze
MOJA ŻYRAFA to klub dziecięcy w Suchym Dworze, działający na terenie gminy Kosakowo w powiecie puckim. Placówka przygotowała 8 miejsc dla dzieci. Liczba zapisanych dzieci również wynosi 8, co wskazuje na niewielką skalę opieki.
Klub mieści się przy ul. Mikołaja Reja 1. Lokalizacja może być dogodna przede wszystkim dla rodzin z Suchego Dworu oraz okolicznych miejscowości gminy Kosakowo.
Godziny opieki
MOJA ŻYRAFA pracuje od poniedziałku do piątku. Godziny są takie same we wszystkie dni robocze:
- Poniedziałek: 7:30-16:30
- Wtorek: 7:30-16:30
- Środa: 7:30-16:30
- Czwartek: 7:30-16:30
- Piątek: 7:30-16:30
Klub nie prowadzi opieki w soboty i niedziele.
Opłaty za opiekę i wyżywienie
Koszty są podane w dwóch różnych jednostkach: opieka rozliczana jest godzinowo, natomiast wyżywienie miesięcznie.
- Opłata godzinowa: 1 600,00 zł za godzinę
- Wyżywienie: 400,00 zł miesięcznie
Placówka przewiduje również dwa rodzaje obniżek:
- Zniżka dla rodzeństwa: 30% w przypadku rodzeństwa uczęszczającego do placówki
- Zniżka w przypadkach losowych: 50% po złożeniu pisemnego wniosku; dotyczy zdarzeń obciążających budżet rodzinny
Przed zapisaniem dziecka rodzice mogą ustalić bezpośrednio z klubem zasady naliczania opłat oraz warunki skorzystania ze zniżki.
Dostępność placówki
Klub dziecięcy MOJA ŻYRAFA jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Może to być istotne dla rodzin, które podczas wyboru miejsca opieki zwracają uwagę na dostępność budynku i możliwość swobodnego korzystania z placówki.
Kontakt i lokalizacja
W sprawach dotyczących zapisów, dostępności miejsca, opłat lub organizacji opieki można skontaktować się telefonicznie albo mailowo.
- Adres: ul. Mikołaja Reja 1, 81-198 Suchy Dwór
- Telefon: 513 014 820
- E-mail: leciej.patrycja@gmail.com
Placówkę prowadzi SORBONKA PATRYCJA LECIEJ-ANDRZEJCZAK. Klub działa w województwie pomorskim, w gminie Kosakowo.
💰 Miejsca i opłaty
ℹ️ Dodatkowe informacje
🏢 Podmiot prowadzący
Lokalizacja
Mapa: OpenFreeMap / ul. Mikołaja Reja 1, 81-198 Suchy Dwór, wieś. Pokaż adres na OpenStreetMap →
Najczęściej zadawane pytania — MOJA ŻYRAFA
Gdzie znajduje się klub dziecięcy MOJA ŻYRAFA w Suchym Dworze?
Ile miejsc ma MOJA ŻYRAFA?
W jakich godzinach działa klub MOJA ŻYRAFA?
Jakie są opłaty w klubie MOJA ŻYRAFA?
Czy MOJA ŻYRAFA oferuje zniżki?
Czy klub MOJA ŻYRAFA jest dostosowany do osób z niepełnosprawnościami?
Jak skontaktować się z klubem MOJA ŻYRAFA?
Opinie rodziców — MOJA ŻYRAFA
Ta placówka nie ma jeszcze opinii. Podziel się swoją — pomożesz innym rodzicom.
Dodaj opinię
Po wysłaniu potwierdź adres e-mail. Dopiero wtedy opinia trafi do moderacji.