Baza placówek edukacyjnych i praktyczne informacje dla rodziców
Żłobek 15 miejsc

Żłobek Niepubliczny Bajka

ul. Bratkowa 22, 10-687 Bartąg, wieś · adres rejestrowy

Znane także jako: Żłobek Bartąg, wieś, Żłobek Niepubliczny Bajka Bartąg, wieś, Żłobek Niepubliczny Bajka w Bartągu

Niepubliczny żłobek w Bartągu

Żłobek Niepubliczny Bajka to niepubliczna placówka opieki nad dziećmi w Bartągu, w gminie Stawiguda i powiecie olsztyńskim. Mieści się przy ul. Bratkowej 22, pod kodem pocztowym 10-687. To żłobek o niewielkiej skali: przygotowano w nim 15 miejsc, a zapisanych jest 11 dzieci.

Lokalizacja przy ul. Bratkowej sprawia, że rodzice szukający żłobka w Bartągu mogą załatwić najważniejsze sprawy bezpośrednio telefonicznie lub mailowo. Placówka działa od poniedziałku do piątku, w godzinach dostosowanych do porannego przyprowadzania i popołudniowego odbioru dzieci.

Godziny opieki

Żłobek pracuje przez pięć dni w tygodniu.

  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, 06:30–17:30

Opłaty i wyżywienie

Przy planowaniu kosztów należy uwzględnić miesięczną opłatę za pobyt oraz stawkę dzienną za wyżywienie. Wyżywienie rozliczane jest za dzień, a nie miesięcznie.

  • Opłata miesięczna: 1 500,00 zł
  • Wyżywienie: 18,50 zł dziennie
  • Zniżka dla rodzeństwa: 20% dla rodzeństwa uczęszczającego do placówki

Kontakt i adres

Żłobek Niepubliczny Bajka znajduje się w Bartągu przy ul. Bratkowej 22.

  • Adres: ul. Bratkowa 22, 10-687 Bartąg
  • Telefon: 515 691 351
  • E-mail: dyrektor@przedszkole-bajka.olsztyn.pl
  • Strona internetowa: www.przedszkole-bajka.olsztyn.pl

Prowadzenie placówki

Żłobek prowadzi Przedszkole Niepubliczne Bajka s.c. Andrzej Czapczuk. Placówka łączy kameralną liczbę miejsc z długim, jedenastogodzinnym czasem pracy w dni powszednie. Dla rodzin z więcej niż jednym dzieckiem istotna może być 20-procentowa zniżka dla rodzeństwa uczęszczającego do instytucji.

💰 Miejsca i opłaty

Liczba miejsc 15
Dzieci zapisanych 11
Opłata miesięczna 1 500,00 zł
Wyżywienie (dziennie) 18,50 zł

ℹ️ Dodatkowe informacje

Godziny otwarcia Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek 06:30-17:30
Dostosowanie dla niepełnosprawnych Tak
Zniżki • Rodzeństwo uczęszczające do instytucji: 20.0%

🏢 Podmiot prowadzący

Nazwa Przedszkole Niepubliczne Bajka s.c. Andrzej Czapczuk
NIP 1132852321
REGON 145907437

Lokalizacja

Mapa: OpenFreeMap / ul. Bratkowa 22, 10-687 Bartąg, wieś. Pokaż adres na OpenStreetMap →

Najczęściej zadawane pytania — Żłobek Niepubliczny Bajka

Gdzie znajduje się Żłobek Niepubliczny Bajka?
Żłobek mieści się przy ul. Bratkowej 22, 10-687 w Bartągu.
Ile miejsc ma Żłobek Niepubliczny Bajka w Bartągu?
Placówka ma 15 miejsc, a zapisanych jest do niej 11 dzieci.
W jakich godzinach działa Żłobek Niepubliczny Bajka?
Żłobek jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 06:30–17:30.
Ile wynosi miesięczna opłata w Żłobku Niepublicznym Bajka?
Opłata miesięczna wynosi 1 500,00 zł.
Jaki jest koszt wyżywienia w Żłobku Niepublicznym Bajka?
Wyżywienie kosztuje 18,50 zł dziennie.
Czy Żłobek Niepubliczny Bajka oferuje zniżkę dla rodzeństwa?
Tak, rodzeństwo uczęszczające do placówki otrzymuje 20% zniżki.
Jak skontaktować się z Żłobkiem Niepublicznym Bajka w Bartągu?
Telefon do placówki to 515 691 351, a adres e-mail to dyrektor@przedszkole-bajka.olsztyn.pl.
Kto prowadzi Żłobek Niepubliczny Bajka?
Placówkę prowadzi Przedszkole Niepubliczne Bajka s.c. Andrzej Czapczuk.
Głos rodziców

Opinie rodziców — Żłobek Niepubliczny Bajka

Ta placówka nie ma jeszcze opinii. Podziel się swoją — pomożesz innym rodzicom.

Dodaj opinię

Po wysłaniu potwierdź adres e-mail. Dopiero wtedy opinia trafi do moderacji.