Żłobek Niepubliczny Promyk
Znane także jako: Żłobek Ełk, miasto, Żłobek Niepubliczny Promyk Ełk, miasto, Żłobek Niepubliczny Promyk w Ełku
Niepubliczny żłobek w Ełku
Żłobek Niepubliczny Promyk to placówka opieki nad małymi dziećmi w Ełku, w województwie warmińsko-mazurskim. Mieści się przy ul. gen. Grota-Roweckiego 6, w części miasta objętej kodem pocztowym 19-300. Jest częścią Promyka, w ramach którego funkcjonują również przedszkole i szkoła podstawowa. Wychowanie w placówce opiera się na chrześcijańskich wartościach.
Liczba miejsc i czas opieki
Żłobek przygotował 20 miejsc dla dzieci. Liczba zapisanych dzieci wynosi 0. Placówka pracuje przez pięć dni w tygodniu, co pozwala rodzicom zaplanować opiekę w stałych godzinach roboczych.
- Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, 05:45–17:00.
Opłaty za żłobek i wyżywienie
Koszty obejmują miesięczną opłatę za pobyt oraz osobno naliczaną dzienną opłatę za wyżywienie. Przy porównywaniu żłobków w Ełku warto uwzględnić obie te kwoty, ponieważ wyżywienie nie jest ujęte w miesięcznej opłacie za opiekę.
- Opłata miesięczna: 1 500,00 zł.
- Wyżywienie: 9,70 zł dziennie.
Lokalizacja i kontakt
Żłobek Niepubliczny Promyk znajduje się w Ełku przy ul. gen. Grota-Roweckiego 6. Kontakt z placówką jest możliwy telefonicznie, mailowo oraz przez stronę internetową.
- Adres: ul. gen. Grota-Roweckiego 6, 19-300 Ełk.
- Telefon: 608 765 683.
- E-mail: dyrekcja@promyk.elk.pl.
- Strona internetowa: www.promyk.elk.pl.
Prowadzenie placówki
Organem prowadzącym Żłobek Niepubliczny Promyk jest Studio Art Piotr Kowalewski. To niepubliczny żłobek w Ełku, przeznaczony dla rodzin szukających opieki dla najmłodszych dzieci w godzinach od wczesnego rana do późnego popołudnia.
- Podmiot prowadzący: Studio Art Piotr Kowalewski.
- NIP podmiotu prowadzącego: 8481035848.
- REGON podmiotu prowadzącego: 790218483.
💰 Miejsca i opłaty
ℹ️ Dodatkowe informacje
🏢 Podmiot prowadzący
Lokalizacja
Mapa: OpenFreeMap / ul. gen. Grota-Roweckiego 6, 19-300 Ełk, miasto. Pokaż adres na OpenStreetMap →
Najczęściej zadawane pytania — Żłobek Niepubliczny Promyk
Gdzie mieści się Żłobek Niepubliczny Promyk w Ełku?
Ile miejsc ma Żłobek Niepubliczny Promyk?
Ile wynosi miesięczna opłata za Żłobek Niepubliczny Promyk?
Jaka jest opłata za wyżywienie w Żłobku Niepublicznym Promyk?
W jakich godzinach pracuje Żłobek Niepubliczny Promyk?
Jak skontaktować się z Żłobkiem Niepublicznym Promyk?
Kto prowadzi Żłobek Niepubliczny Promyk w Ełku?
Opinie rodziców — Żłobek Niepubliczny Promyk
Ta placówka nie ma jeszcze opinii. Podziel się swoją — pomożesz innym rodzicom.
Dodaj opinię
Po wysłaniu potwierdź adres e-mail. Dopiero wtedy opinia trafi do moderacji.