U Kubusia Puchatka
Znane także jako: Żłobek Oleśnica, U Kubusia Puchatka Oleśnica, U Kubusia Puchatka w Oleśnicy
Żłobek U Kubusia Puchatka w Oleśnicy
U Kubusia Puchatka to żłobek w Oleśnicy, działający przy ul. Mikołaja Kopernika 6. Placówka jest przeznaczona dla najmłodszych dzieci wymagających opieki żłobkowej i ma przygotowanych 45 miejsc. To ważna informacja dla rodziców porównujących lokalne żłobki w Oleśnicy, zwłaszcza pod kątem skali placówki i dostępności miejsc.
Żłobek działa w ramach placówki prowadzonej przez Euro Trend Sylwia Sendek. W informacji o placówce pojawia się również wieloletnie doświadczenie w tworzeniu miejsca dla najmłodszych dzieci — ponad 15 lat pracy z dziećmi.
Lokalizacja i kontakt
Żłobek mieści się w Oleśnicy, w województwie dolnośląskim, przy jednej z miejskich ulic — ul. Mikołaja Kopernika. Dla rodziców istotne jest położenie w samej Oleśnicy, bez konieczności dojazdu do innej miejscowości.
- Adres: ul. Mikołaja Kopernika 6, 56-400 Oleśnica
- Telefon: 71 7570883
- E-mail: biuro@przedszkole.olesnica.pl
- WWW: www.przedszkole.olesnica.pl
Miejsca, opłaty i wyżywienie
U Kubusia Puchatka przygotowano 45 miejsc dla dzieci. Znane są także podstawowe koszty związane z pobytem dziecka w żłobku: miesięczna opłata za pobyt oraz dzienna stawka za wyżywienie.
- Liczba miejsc: 45
- Opłata miesięczna: 850,00 zł
- Wyżywienie: 17,00 zł dziennie
Dzienna opłata za wyżywienie jest podana oddzielnie od opłaty miesięcznej, dlatego rodzice mogą łatwiej oszacować stałe koszty opieki oraz koszty zależne od liczby dni korzystania z posiłków.
Godziny otwarcia
Żłobek pracuje w dni powszednie, od poniedziałku do piątku. Godziny obejmują zarówno poranną opiekę, jak i późniejsze popołudnie, co może być istotne dla rodziców pracujących w standardowym trybie.
- Poniedziałek: 7:00-17:00
- Wtorek: 7:00-17:00
- Środa: 7:00-17:00
- Czwartek: 7:00-17:00
- Piątek: 7:00-17:00
Dostępność i organizacja
Placówka jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. To praktyczna informacja dla rodzin, które zwracają uwagę na dostępność budynku i możliwość korzystania z opieki przez dzieci wymagające odpowiednich warunków.
- Dostosowanie dla osób z niepełnosprawnościami: tak
Prowadzenie placówki
Za prowadzenie żłobka odpowiada Euro Trend Sylwia Sendek. Dla rodziców może to być przydatne przy kontakcie formalnym, podpisywaniu dokumentów lub sprawdzaniu informacji organizacyjnych związanych z placówką.
- Podmiot prowadzący: Euro Trend Sylwia Sendek
- NIP: 8831417385
- REGON: 932954666
Rekrutacja i informacje dla rodziców
Placówka udostępnia formularz zapisu oraz informacje o opłatach za pobyt dziecka w żłobku lub przedszkolu w roku szkolnym 2026/2027. Przed zgłoszeniem dziecka rodzice powinni zapoznać się z aktualnymi zasadami i kosztami obowiązującymi przy zapisie.
💰 Miejsca i opłaty
ℹ️ Dodatkowe informacje
🏢 Podmiot prowadzący
Aktualności
Informacje o opłatach za pobyt dziecka w żłobku lub przedszkolu dotyczą roku szkolnego 2026/2027. Przed wypełnieniem formularza zapisu rodzice powinni sprawdzić aktualne koszty i zasady przyjęcia.
Lokalizacja
Mapa: OpenFreeMap / ul. Mikołaja Kopernika 6, 56-400 Oleśnica. Pokaż adres na OpenStreetMap →
Najczęściej zadawane pytania — U Kubusia Puchatka
Gdzie znajduje się żłobek U Kubusia Puchatka w Oleśnicy?
Ile miejsc ma żłobek U Kubusia Puchatka?
Ile wynosi opłata miesięczna w żłobku U Kubusia Puchatka?
Ile kosztuje wyżywienie w żłobku U Kubusia Puchatka?
W jakich godzinach działa żłobek U Kubusia Puchatka w Oleśnicy?
Czy żłobek U Kubusia Puchatka jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami?
Jak skontaktować się ze żłobkiem U Kubusia Puchatka?
Opinie rodziców — U Kubusia Puchatka
Ta placówka nie ma jeszcze opinii. Podziel się swoją — pomożesz innym rodzicom.
Dodaj opinię
Po wysłaniu potwierdź adres e-mail. Dopiero wtedy opinia trafi do moderacji.