Żłobek Motylek
Znane także jako: Żłobek Gostycyn, Żłobek Motylek Gostycyn, Żłobek Motylek w Gostycynie
Kameralna opieka w Gostycynie
Żłobek Motylek w Gostycynie jest placówką prowadzoną przez Gminę Gostycyn. To niewielki żłobek z 10 miejscami; zapisanych jest do niego 10 dzieci. Taka skala może odpowiadać rodzinom poszukującym opieki dla dziecka w małej grupie.
Placówka jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Opieka odbywa się w dni robocze, od wczesnego rana do popołudnia.
Lokalizacja i kontakt
Żłobek mieści się przy ul. Sępoleńskiej 12C w Gostycynie, w powiecie tucholskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
- Adres: ul. Sępoleńska 12C, 89-520 Gostycyn
- Telefon: 515 530 970
- E-mail: dyrektor@zlobekmotylekgostycyn.pl
Telefonicznie lub mailowo można uzyskać informacje dotyczące przyjęcia dziecka oraz bieżącej dostępności miejsc.
Godziny i rytm dnia
- Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, 06:00–16:30
Dzień rozpoczyna się swobodną zabawą, która trwa do godziny 8:15. Następnie dzieci mają czas na czynności porządkowe i sanitarne oraz śniadanie. W porannym planie uwzględniono zajęcia muzyczne i taneczne, a później także zabawy plastyczne, ruchowe oraz spacery.
Po obiedzie zaplanowano odpoczynek i relaksację w godzinach 12:15–14:00. Popołudnie obejmuje podwieczorek oraz swobodną zabawę do zakończenia pracy żłobka o 16:30. Taki układ dnia porządkuje czas opieki, aktywności, posiłków i wyciszenia.
Opłaty i wyżywienie
- Opłata miesięczna: 1 200,00 zł miesięcznie
- Wyżywienie: 12,00 zł dziennie
Wyżywienie jest rozliczane osobno w stawce dziennej. W harmonogramie dnia przewidziano cztery punkty żywieniowe: śniadanie, przekąskę, obiad i podwieczorek.
Aktywności dzieci
W codziennym planie Żłobka Motylek znajdują się zajęcia rozwijające przez muzykę, taniec, prace plastyczne i ruch. Dzieci biorą również udział w spacerach, a znaczną część dnia zajmuje im swobodna zabawa. Dzięki temu opieka łączy stały rytm dnia z czasem na aktywność i odpoczynek.
💰 Miejsca i opłaty
ℹ️ Dodatkowe informacje
🏢 Podmiot prowadzący
Lokalizacja
Lokalizacja przybliżona (środek miejscowości). Pokaż adres na OpenStreetMap →
Najczęściej zadawane pytania — Żłobek Motylek
Gdzie znajduje się Żłobek Motylek?
Ile miejsc ma Żłobek Motylek w Gostycynie?
W jakich godzinach pracuje Żłobek Motylek?
Ile wynosi opłata za pobyt dziecka w Żłobku Motylek?
Kto prowadzi Żłobek Motylek w Gostycynie?
Jak wygląda plan dnia w Żłobku Motylek?
Czy Żłobek Motylek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami?
Opinie rodziców — Żłobek Motylek
Ta placówka nie ma jeszcze opinii. Podziel się swoją — pomożesz innym rodzicom.
Dodaj opinię
Po wysłaniu potwierdź adres e-mail. Dopiero wtedy opinia trafi do moderacji.